Spotkanie partnerskie w Wiedniu w ramach projektu „ERROR404”

W połowie września przedstawicielki naszego Stowarzyszenia wzięły udział w spotkaniu partnerskim w Wiedniu w ramach projektu ERROR404, który jest współfinansowany ze środków z programu Erasmus+. O rezultatach spotkania przeczytasz w poniższym artykule.
 
Jednym z założeń projektu ERROR404 jest przygotowanie bootcampu, czyli intensywnego kursu internetowego, którego program pozwoli uczestniczkom dostosować się do potrzeb rynku poprzez dostarczenie jak najwięcej aktualnej wiedzy technicznej w jak najkrótszym czasie. Bootcamp (kurs online) składa się z 6 głównych modułów tematycznych dotyczących: informacji podstawowych, pozycjonowania stron internetowych (SEO/SEM), content marketingu, growth hackingu, online marketingu oraz CRM i automatyzacji marketingu.
 
Pierwszego dnia spotkania nasi partnerzy z Austrii zaprosili nas na wycieczkę po przepięknym Wiedniu. 
Mieliśmy okazję zobaczyć najważniejsze budynki w stolicy Austrii tj. kompleks pałaców Habsburgów, Bibliotekę Narodową czy Pałac Prezydencki. W trakcie spaceru wraz z partnerami z Austrii i Hiszpanii mieliśmy także okazję do wielu rozmów na temat pracy naszych organizacji, wymiany poglądów oraz omówienia naszych licznych projektów. 
 
 
Drugi dzień spędziliśmy w siedzibie organizacji goszczącej Popedu niedaleko parku rozrywki Prater. W trakcie spotkania od rana debatowaliśmy z naszymi partnerami na temat bootcampu, poszczególnych działań związanych z promocją kursu online w Internecie, a także o warsztatach, które każdy z nas zorganizuje wśród lokalnej społeczności. 
 
 
Niedawno opublikowaliśmy wersję kursu online w języku angielskim. Bardzo zachęcamy do zarejestrowania się na ten kurs. Został on zaprojektowany z myślą o kobietach, jednak jest kierowany nie tylko do kobiet! Celem tego kursu jest wzmocnienie i zapewnienie praktycznych przewodników „jak to zrobić” w zakresie narzędzi cyfrowych, umiejętności i wzmocnienia pozycji. Bez względu na to, czy jesteś początkująca/y, czy też już posiadasz umiejętności cyfrowe, nasz MOOC jest Twoim zestawem narzędzi do wybierania tego, czego potrzebujesz, kiedy tego potrzebujesz. I choć specjalnie zaprojektowany z myślą o kobietach, ten kurs został stworzony, aby pomóc każdemu, kto chce w pełni wykorzystać swoje cyfrowe umiejętności, aby wpłynąć na szanse zatrudnienia.
 
 
Wersji w języku polskim możecie spodziewać się już w październiku! Śledźcie naszą stronę oraz media społecznościowe, gdzie na bieżąco informujemy Was o naszych działaniach.
 
 
 
2022-09-15T15:20:32+02:00 15 września 2022|