ERROR 404: kurs on-line dla kobiet

Zapraszamy wszystkie kobiety, które chciałyby poznać lub podszlifować swoje umiejętności w dziedzinie narzędzi internetowych do niezwykłego kursu MOOC w ramach projektu ERROR404!
 
ERROR404 MOOC to projekt, który powstał w dużej mierze dzięki współfinansowaniu z programu Erasmus+. Wraz z naszym partnerem Instituto de la Juventud de España, Injuve mamy przyjemność ogłosić, że nasz kurs on-line jest już OTWARTY. 
 
Zaprojektowany z myślą o kobietach, celem tego kursu jest wzmocnienie i zapewnienie praktycznych przewodników „jak to zrobić” w zakresie narzędzi cyfrowych, umiejętności i wzmocnienia pozycji. Bez względu na to, czy jesteś początkująca, czy też już posiadasz umiejętności cyfrowe, nasz MOOC jest Twoim zestawem narzędzi do wybierania tego, czego potrzebujesz, kiedy tego potrzebujesz. I choć specjalnie zaprojektowany z myślą o kobietach, ten kurs został stworzony, aby pomóc każdemu, kto chce w pełni wykorzystać swoje cyfrowe umiejętności, aby wpłynąć na szanse zatrudnienia.
 
Zachęcamy do zarejestrowania się do tego kursu w j. angielskim. Wersji polskiej możecie się spodziewać w najbliższych tygodniach!
 
 
 
W połowie września nasze przedstawicielki wybiorą się na kolejne spotkanie partnerskie w ramach opisywanego projektu. Relację oraz o efektach spotkania będziecie mogli przeczytać na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych. 
2022-09-16T12:03:38+02:00 10 września 2022|