Spotkanie partnerskie w ramach projektu „ERROR 404” na Słowenii

Pod koniec marca dwie przedstawicielki Stowarzyszenia Aktywne Kobiety wzięły udział w spotkaniu partnerskim w ramach projektu „Error 404”, który jest finansowany ze środków programu Erasmus+. Wizyta miała miejsce w miejscowości Nova Gorica na Słowenii, a jej celem było omówienie postępów prac nad projektem.

                    

Przez trzy dni partnerzy z Hiszpanii, Czarnogóry, Austrii, Słowenii i Polski dyskutowali, naradzali się i planowali kolejne działania w obrębie projektu. „Error 404” ma na celu przybliżenie kobietom z różnych środowisk sektora ICT poprzez stworzenie Bootcampu, podczas którego będą mogły uczyć się nowych narzędzi i metod związanych z nowoczesną technologią i korzystaniem z niej w życiu codziennym.

                             

Pierwszego dnia uczestnicy wzięli udział w spotkaniu pt.: „Rozwój kompetencji cyfrowych poprzez zastosowanie innowacyjnych podejść edukacyjnych w Data Science”. Drugi dzień dotyczył ewaluacji dotychczasowych działań, oceny oraz wpływu przeprowadzonego Bootcampu na uczestników, a także zdefiniowania kolejnych kroków i celów projektu. Wieczorem grupa wybrała się na wycieczkę do pobliskiego Klasztoru Kostanjevica, gdzie spoczywają członkowie francuskiej rodziny królewskiej, m.in. król Karol X Filip. Ostatniego dnia zaprezentowano propozycje na przyszłość oraz zaplanowano kolejne spotkanie partnerów, które odbędzie się w czerwcu w Czarnogórze.

         

Więcej o projekcie można znaleźć TUTAJ!

 

 

2022-04-08T12:12:31+02:00 1 kwietnia 2022|