Prezentacja na temat druku 3D. Kartka z kalendarza #6

Stowarzyszenie Aktywne Kobiety od lat bierze udział w Europejskim Korpusie Solidarności, czyli programie wolontariatu europejskiego. Jako organizacja zarówno wysyłamy polskich uczestników do różnych krajów za granicę, jak i gościmy zagranicznych wolontariuszy w Polsce. W kraju nad Wisłą współpracujemy zwykle ze szkołami alternatywnymi i demokratycznymi, ale znajdą się też projekty cyrkowe czy teatralne. W cyklu Kartka z kalendarza prezentujemy Wam poczynania naszych wolontariuszy. 

Cześć, jestem Avni!
Dnia 7/10/2022 w Naszej Dobrej Szkole uczestniczyliśmy w prezentacji o druku 3D. To było naprawdę zabawne i pouczające. Następnie udaliśmy się do „Sklepu Zoologicznego”, aby kupić kilka nowych rybek – naszych nowych przyjaciół. Uczniowie zwiedzili sklep i wybrali kilka pięknych rybek, a kiedy dotarliśmy do klasy, najpierw zabraliśmy je do tymczasowego miejsca, oczyściliśmy akwarium i umieściliśmy je w ich nowym domu. Nowe rybki świetnie się czują w nowym towarzystwie!

Avni z Turcji


Chcesz dowiedzieć się więcej na temat programu Europejskiego Korpusu Solidarności? Koniecznie wejdź na naszą stronę i sprawdź aktualne oferty. KLIK TUTAJ

2023-03-02T14:06:21+01:00 2 marca 2023|