Zakończenie projektu „Strefa Wolna od Dyskryminacji”

Dokładnie rok temu jako grupa inicjatywna rozpoczęliśmy realizację naszego projektu Strefa Wolna od Dyskryminacji, który zakończył się wczoraj. Kiedy to minęło!

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy edukować i aktywizować społeczność Sosnowca i Zagłębia w zakresie prowadzenia działań antydyskryminacyjnych. Przez ten rok, mimo trudności przyniesionych przez pandemię, udało nam się podjąć wiele ciekawych działań i inicjatyw. Rozwinęliśmy się, poszerzyliśmy naszą wiedzę, zawarliśmy nowe znajomości – ale przede wszystkim przekonaliśmy się, że działalność antydyskryminacyjna i promowanie postaw tolerancji i empatii to konieczność!

Mamy nadzieję, że przez ten rok zainspirowaliśmy choć kilka osób do aktywności obywatelskiej i działań na rzecz stworzenia włączającego społeczeństwa, w którym każdy i każda może się czuć bezpiecznie.

Dziękujemy Stowarzyszeniu Aktywne Kobiety za wsparcie, które otrzymaliśmy, a w szczególności za zaangażowanie i pomoc od naszego coacha, Moniki Sobańskiej. Cieszymy się, że mogliśmy realizować ten projekt pod Waszymi skrzydłami!

Poniżej zamieszczamy krótką ulotkę, w której podsumowujemy najważniejsze aktywności w ramach projektu. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z nią!

Grupa Inicjatywna

Strefa Wolna od Dyskryminacji

 

 

2021-09-17T13:57:32+02:00 1 czerwca 2021|