TRENING – Influencers2021-08-23T13:51:56+02:00

  Trening międzynarodowy
Influencers w Porto, Portugalia
20-24.09.2021

 

Termin zgłoszeń: Ostatnie miejsca, zgłoś się
Data wymiany: 20-24.09.2021
Temat: Praca z osobami z niepełnosprawnościami: zrozumienie potencjału działań online w współpracy z osobami z niepełnosprawnościami, tego jak technologia stwarza szansę dla  młodzieży żyjącej z niepełnosprawnością lub długotrwałym uszczerbkiem na zdrowiu, oraz umiejętności pedagogicznych niezbędnych do realizacji programu nauczania w tym zakresie. Celem treningu jest też dopilnowanie, by osoby pracujące z młodzieżą były w pełni świadome najbardziej powszechnych zagrożeń w sieci przed którymi może stanąć młodzież z niepełnosprawnościami lub długotrwałymi chorobami, oraz określenie konkretnych potrzeb szkoleniowych.
Zgłoszenia:

zgłoś swój udział na rekrutacja.sak@gmail.com

Warunki finansowe: Koszty zakwaterowania, wyżywienia i udziału pokrywane są przez organizatora. Uczestników zapraszamy do członkostwa w Europejskim Klubie Edukatorów i Młodzieży. Dołącz tutaj.
Koszt wysłania uczestnika (opłata administracyjna) 200zł
Liczba uczestników z Polski 2
Dla kogo  liderzy i działacze młodzieżowi
Wiek  Pracownicy młodzieżowi powyżej 18 roku życia, pracujący z osobami niepełnosprawnymi
Organizacja podróży: Uczestnik kupuje sobie wskazany przez organizatora bilet. Zwrotu maksymalnie do 275 Euro dokonuje organizator po wyjeździe na podstawie wysłanej dokumentacji kosztów podróży (boarding passy, bilety) oraz upowszechnieniu rezultatów edukacyjnych z wyjazdu.
Więcej info: Przewijaj dolny pasek prezentacji poniżej. 
Kontakt: rekrutacja.sak@gmail.com
Dodatkowe materiały:
 
INFOPACK_LTTA_Influencers(1)