Przyłącz się z nami do walki o zjednoczoną Europę! – akcja #bEUnited!

Nastały ciężkie czasy. Sytuacja spowodowana wirusem, z którym aktualnie mamy do czynienia, uderza mocno w nasze wierzenia, nasz sposób życia, naszą jedność. Ponad 50 lat dobrobytu i wolności jest obecnie bardzo zagrożonych. Aby zachować to, na co pracowaliśmy przez tyle lat, nie możemy siedzieć bezczynnie. Co możemy zrobić?

Z podpowiedzią przychodzi stowarzyszenie EUROACTIVE, które zorganizowało akcję pt. ,,#bEUnited!”. Ma ona na celu m.in. zmobilizowanie młodych do działania w imię jedności Europy i zwalczania ”murów” między ludźmi i narodami.

Organizacja zauważa fakt, iż aktualnie jesteśmy otoczeni przez fałszywe wiadomości, lekkomyślnych i głodnych władzy polityków, strach, depresję itp. Wszystko to prowadzi do bezprecedensowych barier między społeczeństwami. Coś, co było budowane przez Europejczyków przez lata, może zostać zniszczone w kilka miesięcy. Nie możemy do tego dopuścić.

Stowarzyszenie EUROACTIVE zachęca młodych ludzi do przełamywania tych barier. Młodzi, którzy mają przyjaciół w całej Europie, powinni zachować jedność naszej wielkiej rodziny. Najważniejsze to działać, tworzyć i walczyć razem. Należy pamiętać, że Europa to nasz dom, a każdy Europejczyk jest naszym bratem lub siostrą. Nie powinniśmy odwracać się od siebie, szczególnie w takich ciężkich czasach.

Kto przyłącza się z nami do walki o zjednoczoną Europę?

Więcej informacji na temat akcji:

https://euroactive.org/beunited/

#bEUnited! #beEuroactive #stayhome

2020-04-09T11:24:40+02:00 31 marca 2020|