Zakres obowiązków:

koordynacja pracy polskich wolontariuszy na projektach za granicą
koordynowanie działań zagranicznych wolontariuszy w Polsce /cała Polska/
współtworzenie międzynarodowych projektów wolontariackich /po polsku i angielsku/
działania promocyjne i upowszechniające rezultaty projektu
monitoring i raportowanie działań
prowadzenie ewaluacji pracy wolontariuszy
szkolenie wolontariuszy na miejscu i przed wyjazdem zagranicę
współpraca z organizacjami goszczącymi wolontariuszy
prace biurowe
udział w szkoleniach w Polsce i zagranicą

Wymagania:

wykształcenie wyższe
własny odbyty wolontariat długoterminowy
doświadczenie w tematyce edukacji pozaformalnej
co najmniej 3-letnie doświadczenie w koordynowaniu projektów wolontariatu europejskiego w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności, Wolontariatu Europejskiego Erasmus+
uczestnictwo w projektach międzynarodowych
język angielski zaawansowany

znajomość nowoczesnych technologii komunikacyjnych / ICT/, w tym chmury Google, praca na zdalnych narzędziach

Kompetencje: komunikatywność, sumienność, samodzielność, wielozadaniowość, odpowiedzialność, elastyczność, umiejętność motywowania wolontariuszy, umiejętność podejmowania szybkich decyzji, planowania i dobrej organizacji pracy, prowadzenia działań korygujących i naprawczych, szybkie reagowanie na kryzysy,

Co oferujemy?

umowa o pracę 8 h dziennie – 3200 brutto + premia; praca od zaraz
praca w kreatywnym zespole
zdobycie doświadczenia i nowych kompetencji
udział w projektach międzynarodowych
wsparcie doświadczonej koordynatorki i superwizorki

1. opcja: praca stacjonarna w biurze w Sosnowcu, wizyty w terenie w organizacjach goszczących
2. opcja: praca w Warszawie, wizyty w terenie w organizacjach goszczących

Prosimy o przesłanie CV na maila: biuro.akt@gmail.com  Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

2020-02-20T12:28:11+01:00 22 stycznia 2020|