Otwarcie Europejskiego Klubu Młodzieżowego

Serdecznie zapraszamy na otwarciu Europejskiego Klubu Młodzieżowego, które odbędzie się 23 października w Sosnowcu o godz. 18.00.
Europejski Klub Młodzieży jest skierowany do młodych ludzi z województwa śląskiego w wieku 16-30 lat. Misją jest promowanie ciekawych możliwości rozwojowych, edukacyjnych i zawodowych, jakie Unia Europejska oferuje młodym ludziom z Polski i umożliwienie młodzieży korzystania z nich. Klub realizował będzie rozmaite pomysły i projekty europejskie, imprezy międzykulturowe oraz dyskusje na tematy istotne dla młodych ludzi w Europie.
Klub prowadzony będzie przez Alejandro i Marii – wolontariuszy europejskich z Gruzji i Hiszpanii, którzy realizują właśnie w Polsce swój własny projekt młodzieżowy „Młodzi dla świata II” w stowarzyszeniu w Sosnowcu. Chcą aktywnie angażować młodzież z regionu Śląskiego, by jeszcze lepiej mogła korzystać z możliwości edukacyjnych, rozwojowych i zawodowych, jakie oferuje Unia Europejska.
Nie przegap okazji, zostań aktywnym członkiem Europejskiego klubu i rozwiń swoje skrzydła w Europie.

Europejski Klub Młodzieży:
– pozwoli poznać bliższej działania Unii Europejskiej w dziedzinie młodzieży i wartości jakimi się kieruje,
– umożliwi tworzenie więzi i wymian pomiędzy młodzieżą z różnych krajów
– nauczy nas, młodych ludzi jak efektywnie zdobywać wiedzę i doświadczenie zawodowe w krajach europejskich
– będzie sprzyjał zawieraniu nowych międzynarodowych przyjaźni i kreatywnemu spędzaniu czasu

W ramach Europejskiego Klubu Młodzieży, będziemy organizować warsztaty, treningi, spotkania i imprezy, które zwiększą szanse młodych ludzi z regionu na samorealizację w różnych sferach ich życia. Będziemy inicjowali nowe projekty i nawiązywali współprace z organizacjami młodzieżowymi z innych krajów.
Wreszcie, wykorzystując gruzińską i hiszpańską kulturę, będziemy organizować liczne imprezy oraz kursy językowe.
Klub startuje 23 października, w piątek o godz 18.00 w Sosnowcu, ul. 3 maja 11 / wejście od podwórka/, w siedzibie Stowarzyszenia Aktywne Kobiety.

Zaczynamy spotkaniem informacyjnym i międzykulturową imprezą z udziałem inspirujących ludzi z różnych krajów. Nie może cię zabraknąć! Udział bezpłatny.
Jeśli zdecydujesz zostać członkiem klubu, poprosimy cię o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, ale udział w pierwszym spotkaniu jest otwarty.
Jeśli jesteś zainteresowany/a klubem odwiedź stronę https://europeanyouthclub.wordpress.com/

Dołącz do wydarzenia na FACEBOOKu.

W razie pytań prosimy o kontakt! Pon-Piąt 10 am – 5 pm.
Email: eyc.sak@gmail.com

Skype: evs.sosnowiec
Facebook: https://www.facebook.com/EVSinAWA?ref=hl
Phone: 0048 606 976 474

2017-06-27T13:55:56+00:00