Międzykulturowe wyprawy2021-03-12T15:29:07+01:00

Międzykulturowe wyprawy po świecie

Podróż przywraca Moc i miłość w naszych sercach. /Rumi/

Z wielkiej pasji do podróżowania organizujemy międzykulturowe wyprawy rozwojowe do Afryki Północnej, Skandynawii, Indonezji i na Maderę. To wyjazdy, dzięki którym możecie zakochać się w świecie i najlepszej wersji siebie.
Łączymy aktywny wypoczynek i świadomą, uważną turystykę, rozwój osobisty, międzykulturowość, leniwy chillout, odkrywanie magii odwiedzanych miejsc i inspirujące towarzystwo ludzi, którzy chcą od życia więcej.

Skupiamy się na doświadczaniu świata wszystkimi zmysłami, autentycznych relacjach z lokalsami, którzy zdradzają kulisy swojego życia, pracy, zwyczajów i rytuałów Doświadczamy niezapomnianych przygód, wychodzimy poza strefę komfortu, by odkryć nowe możliwości.  

Kontemplujemy dziką naturę, która daje moc osobistą i połączenie z żywiołami: wiatrem /inspiracja/, wodą /emocje/, ziemią /moc/.  Poznajemy życie kulturalne i społeczne – smakujemy jak żyje się z Nomadami na Saharze, bawimy się na festiwalach muzyki afrykańskiej i uwalniamy radosną twórczość w czasie akcji z lokalnymi artystami.  

Chodzimy po górach, przemierzamy wyspy i półwyspy, oddajemy się morzom i oceanom. Wszystko po to, by w pełni korzystać z bogactwa doświadczeń, które oferuje świat. Wracamy do domu i nic nie jest już takie samo. Wypełnieni szczęściem, otwarci i wypoczęci, zadziwieni barwnością ludzi i kultur – mamy energię by stać się artystą swojego życia i żyć Pełnią. I taki właśnie jest nasz cel.

Wyprawy organizujemy od 2010 roku, a wzięło w nich udział już 260 osób.

Mają charakter niekomercyjny, są dalekie od tradycyjnej turystyki wycieczkowej;  prowadzimy je według autorskich programów, we współpracy z wybitnymi podróżnikami. Wyprawy realizowane są dzięki wypracowanym przez lata kontaktom z mieszkańcami Maroka, Madery, Bornholmu i Bali.

Wyprawy organizujemy na zamówienie dla firm, organizacji, instytucji. Zapraszamy!

kontakt: youth.awa@gmail.com 

Nasze wyprawy

Video

Galeria