Kontakt z naturą2021-03-12T15:10:26+01:00

Rozwojowe Trekkingi Górskie

W miłości do natury organizujemy wyjątkowe włóczęgi górskie, rozwojowo-rozrywkowe trekkingi pod hasłem „Wędruj szlakami z fajnymi babkami!”.

W doborowym gronie inspirujących kobiet już 70 osób miało okazję zdobywać z nami szczyty Beskidów i Góry Świętokrzyskie, przechodząc szlakami Świętokrzyskiego Parku Narodowego oraz Jeleniowskiego Parku Krajobrazowego.

Naszym trekkingom towarzyszy zazwyczaj Nature Coaching, czyli aktywności rozwojowe pozwalające czerpać inspirację do rozwoju z natury. Tu znajdujemy Moc do realizacji swoich marzeń i celów. Prowadzimy trekkingi rozwojowe, bo wierzymy, że góry mają zbawienny wpływ na wędrujących. „Zdobywanie szczytów, wspólne pokonywanie drogi przekłada się na nasze życie. Łatwiej pokonujemy przeszkody, mocniej się wspieramy w kobiecym gronie, wierzymy w siebie i to, co robimy” – dodaje Monika Sobańska, inicjatorka projektu.

Na szlak wyruszamy zawsze w gronie fantastycznych kobiet, wraz z trenerką rozwoju osobistego /coach/, przewodniczką górską, działaczkami ze Stowarzyszenia Aktywne Kobiety i wspaniałymi kobietami z całej Polski.

Dzięki naszym staraniom dofinansowanie trekkingów udało się pozyskać od Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego oraz Świętokrzyskiego.
Informacje na temat nowych wyjazdów publikowane będą na stronie głównej w dziale Aktualności.

Projekty w naturze

Szczyty Afryki Północnej

W latach 2011 – 2015 aż 7 razy zdobyłyśmy w kobiecym gronie najwyższy szczyt Afryki Północnej Jabal Toubkal / 4167 m n.p.m/ w ramach międzykulturowych wypraw Arte Maroko. W czasie wędrówki mierzyłyśmy się z własnymi ograniczeniami trenowałyśmy pracę umysłu, uważność, oddech oraz hart ducha. Dla wielu z nas wędrówka po szczytach Atlasu Wysokiego w Maroko miała niezwykle symboliczny charakter – otworzyła nas na NOWE, wzmocniła odwagę i wiarę w siebie. Nauczyła czerpać Moc z połączenia z naturą i z obecności innych kobiet. Pozwoliła zamknąć poprzednie etapy i ruszyć z energią do przodu. Wiele z nas rozpoczęło na szczytach Atlasu Wysokiego nowy rozdział życia.

Wyprawy po Atlasie Wysokim organizujemy na zamówienie dla grup, firm i instytucji.

Kontakt: youth.awa@gmail.com

Galeria